دانلود کتاب صوتی _ اميلي (3جلدي) _ ال.ام.مونتگمري

 

Emili_dar_niomon_www.Avayebuf.Wordpress.Com.jpg

اميلي (3جلدي)

1 . اميلي در نیومون

2 .  اميلي  و صعود

3 .  اميلي  و  جستجو
مولف: ال.ام.مونتگمري

ایمیلی در نیومن کتاب اول این مجموعه است در بخش هایی از این کتاب آمده: «… امیلی گفت: کاش آدم ها از همان لحظه ی تولد همه چیز یادشان می ماند. این طوری خیلی جالب می شد./ پدر لبخندی زد و گفت: فکر کنم آن طوری کلی خاطره های ناجور ذهنمان را پر می کرد. البته در مورد تو صدق نمی کرد، چون تو کوچولوی خوش مشربی بودی، امیلی. … » رمان امیلی و صعود، قصه دختر پر تلاشی است باید به افراد کهنه اندیش قول بدهد که دیگر به نویسندگی نپردازد. در بخشهایی از این کتاب آمده: «… خیلی وقت است که سراغ دفتر خاطراتم نیامده ام. توی خانه ی خاله روت به این راحتی ها نمی شود وقت آزاد پیدا کرد، اما الان جمعه شب است و من نتوانستم برای تعطیلات آخر هفته به خانه برگردم. به همین خاطر برای آرام کردن خودم سراغ خاطره نویسی آمده ام … » کتاب سوم این مجموعه «امیلی و جستجو است» در بخش هایی از این کتاب آمده: «… اما گاهی شور و شادی وجودش را فرا می گرفت؛ وقت هایی که احساس می کرد خلاقیت، چون شعله ای نامیرا در وجودش زبانه می کشد. لحظاتی نادر که احساس می کرد به کمال رسیده و هیچ آرزویی ندارد… » سه رمان امیلی در نیومن، امیلی و صعود و امیلی و جست و جو، داستان امیلی را از کودکی و مدرسه امیلی و رشد نمادین او در راه موفقیت در نویسندگی دنبال می کند. کتاب دوم و سوم جریان های عاشقانه-ی زندگی امیلی را بیشتر دنبال می کند . رمان «امیلی» برای ما زندگی دختر جوان یتیم را مجسم می کند و نشان می دهد. امیلی استار دخترکی است که بعد از مرگ پدرش توسط خانواده ی مادری اش به سرپرستی پذیرفته می شود. داستان امیلی بیشتر واقعگرایانه است. بسیاری از اتفاقاتی که برای امیلی در رمان پیش می آید، برای مونتگمری، نویسنده ی داستان پیش آمده است.

لوسی مود مونتگُمری (به انگلیسی: Lucy Maud Montgomery) (۳۰ نوامبر ۱۸۷۴ – ۲۴ آوریل ۱۹۴۲) که عموماً با نام ال.ام. مونتگمری (L.M. Montgomery) شناخته می‌شود، نویسنده معروف و خیال پرداز کانادایی بود که معمولاً برای نوجوانان شعر و داستان کوتاه مینوشت.مونتگمری بیشتر به خاطر مجموعه رمان‌هایی شناخته می‌شود که با آن شرلی در گرین گیبلز منتشر شده در ۱۹۰۸ میلادی، آغاز شد. آن شرلی در گرین گیبلز موفقیتی سریع را برای او به همراه داشت. شخصیت اصلی رمان، دختربچه‌ای یتیم به نام آن شرلی، مونتگمری را به شهرتی چشمگیر در دوران زندگی‌اش رساند و او در سطح بین‌المللی نیز مطرح کرد.رمان اول، با مجموعه‌رمان‌های دیگری با مرکزیت کاراکتر معروفش آن شرلی، ادامه یافت و دنباله‌دار شد.
مونتگمری ۲۰ رمان و ۵۰۰ داستان کوتاه و شعر منتشر کرد. آثار، خاطرات و نامه‌های این نویسنده، توسط علاقه‌مندان و دانشگاهیان سراسر جهان، خوانده و تدریس می‌شوند.

1 . جلد یکم اميلي در نیومون

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي در نیومون بخش یکم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي در نیومون بخش دوم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي در نیومون بخش سوم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي در نیومون بخش چهارم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي در نیومون بخش پنجم

2 .  جلد دوم اميلي  و صعود

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و صعود بخش یکم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و صعود بخش دوم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و صعود بخش سوم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و صعود بخش چهارم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و صعود بخش پنجم

3 . جلد سوم  اميلي  و  جستجو 

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و  جستجو  بخش یکم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و  جستجو  بخش دوم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و  جستجو بخش سوم

دانلود فایل صوتی کتاب اميلي  و  جستجو بخش چهارم

avaye-buf-telegram

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s