کتاب صوتی و پی دی اف پشت و رو – آلبر کامو

avayebuf

 

فرمت کتاب : فایل صوتی 🎼🎤🎧 و پی دی اف 📖📚📕🗞

کتاب : #پشت_و_رو

نویسنده : #آلبر_کامو

مترجم: عباس باقری

ناشر : نشر فرزان روز

تعداد صفحات : ۷۸ صفحه

تعداد فایل : ۷ عدد فایل صوتی

راوی : #ناهید_زاهد

پخش فایل صوتی از کتابخانه اینترنتی #آوای_بوف
دسته‌بندی : #داستان #داستان_کوتاه #داستان_کوتاه_فرانسه

درباره کتاب

کتاب پشت و رو اولین داستانی است که آلبر کامو در سن 22 سالگی می‌نویسد . این کتاب به سبک نوشته های آلبر کامو در فضای غم آلود و تیره ای سپری میگردد. با تصوری که از یک نویسنده جوان داریم شاید در ابتدا کتاب جذاب نباشد اما به مرور خیلی زود این کتاب نیز همچون آثار دیگرش خواننده را مجذوب خود می‌کند. آوای بوف: کتاب پشت و رو شامل 5 قصه کوتاه که بیشتر بازتاب دغدغه‌های فکری آلبر کامو است. داستان کتاب بیشتر به مسائلی چون زندگی و مرگ نگاهی می اندازد. بعد از خواندن قصه‌های کتاب شاید خواننده حس کند که این کتاب می‌توانست آخرین اثر آلبر کامو باشد زیرا در فضایی تلخ و گزنده نوشته شده است. اما برعکس این کتاب مورد اقبال خوانندگان قرار می‌گیرد بطوری که بعدها همین یک کتاب را سارتر و دیگران شاهکار آلبرکامو می‌دانند .
قسمت های زیبایی از کتاب
در فقر تنهایی هست ، اما نوعی تنهایی که به هر چیز بهای واقعی آن را می دهد .

باشد که درباره ما چون محکوم به مرگی نگویند : دین خود را به جامعه ادا می کند بلکه بگویند : گردنش را می زنند . ظاهرا مهم نیست اما فرق کوچکی دارد . وانگهی بعضی ها ترجیح می دهند که به سرنوشت خود رو در رو نگاه کنند .

عقیده داشت که سربار دیگران بودن از مردن بهتر است . البته این تنها یک چیز را ثابت می کرد و آن این بود که او هرگز واقعا سربار کسی نبوده است .

او زجر کشیده بود اما حرفش را نمی زد . بهتر است آدم خوشبخت به نظر آید .

خوشبختی همین است ، احساس ترحمی که برای بدبختی داریم .

دانلود کتاب با فرمت صوتی بصورت یکجا 

دانلود فایل پی دی اف کتاب

2 comments

  1. سلام چرا وقتی pdfکتاب رو ارسال نمی کنید توی ایمیل مینویسید صوتی و پی دی اف؟ در تاریخ ۲۱ ژانویهٔ ۲۰۲۰ ۵:۴۱، “AVAYe BUF ـ مجله اینترنتی آوای بوف” نوشت:

    > Ghasem gharehDaghi posted: ” فرمت کتاب : فایل صوتی [image: 🎼][image: > 🎤][image: 🎧] و پی دی اف [image: 📖][image: 📚][image: 📕][image: 🗞] > کتاب : #پشت_و_رو نویسنده : #آلبر_کامو مترجم: عباس باقری ناشر : نشر فرزان > روز تعداد صفحات : ۷۸ صفحه تعداد فایل : ۷ عدد فایل صوتی راوی : #ناهید_زاهد > پخش فایل صوتی از کتابخانه اینترنتی #آوای_بوف دسته‌بندی : ” >

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s