حمایت از فعالیت های نشر آوای بوف

کمک به گسترش فعالیت های آوای بوف

امروزه راههای زیادی برای حمایت و تشویق گروههای مردم نهاد و غیر وابسته به دولتها و سازمانهای مختلف وجود دارد تا این گروها بتوانند مستقل و بدون نیاز به تغییر مسیر به سمت خواست و منافع قدرتها، مسیر و هدف خود را پیش گرفته و فعالیتهای خود را گسترش دهند. از جمله آن خرید فضاهای اینترنتی بیشتر، امکانات تولید، حجم اینترنت و… است که می تواند قدمهای پیش رو را مستحکم تر و انگیزه‌ی تولید کنندگان را فزونتر کند. . تعداد کمک ها : 3 نفر

‎€۱۰٫۰۰

h_avayebuf-com

آموزش و پرورش و بالا بردن سطح آگاهی جامعه یکی از وظایف مهم دولت هاست. دولت های استبدادی عاشقان سانسور و مخالفان شدید رشد و آگاهی مردم هستند. حکومت کردن بر گروهی مردم بیسواد، خرافی و نا آگاه از حقوق خویش برای یک دیکتاتور بسیار مطلوب تر و راحت تر از حکومت بر مردمی است که به حقوق خویش آشنا هستند.
در سیستم های دیکتاتوری، مستبد با پائین نگاه داشتن سطح فهم و آگاهی مردم امکان فرمانروایی بیشتری برای خود مهیا می کند. در جمهوری اسلامی تعداد عنوان کتاب چاپ شده در سال به ۳۲ هزار می رسد که بیش از ۹۷٪ این کتابها، دینی و فقهی و جعلیات و خرافاتی است که ارزش علمی آن صفر است. میزان سرانه مطالعه در ایران بطور واقعی ۲ دقیقه در سال است.  مسئولین جمهوری اسلامی با آمار سازی و جعل و تزویر این رقم را به ۷۵ دقیقه رسانده که از این مقدار ۱۵ دقیقه مربوط به مطالعه کتاب ۲۱ دقیقه قرآن و دعا و  ۳۲ دقیقه روزنامه  و۷ دقیقه دیگر نشریه خوانی است که البته این آمار در مورد فنلاند ۴۴ دقیقه وآلمان  ۳۴  و سوئد ۳۱ دقیقه در روز است

نشر اینترنتی آوای بوف نزدیک به دو دهه است که در راستای اطلاع رسانی به چاپ و انتشار  صوتی  هزاران کتاب ممنوعه و کمیاب اقدام نموده و با در اختیار قرار دادن رایگان این مجموعه، سعی می کند سهمی در ارتقاء فرهنگ و بیداری مردم داشته باشد.  چون اگر ملتی فهمید و بیدار شد دیگر به راحتی بازیچه دست سیاستمداران بین المللی و شیادان سیاسی داخلی نخواهد شد و هدف ما آشنا کردن بیشتر مردم با کتاب و کتابخوانی و بیدار کردن خفتگان و نا آشنایان به حقوق انسانی خویش است. تا آگاه نشویم نمی توانیم زنجیرهای بردگی و حقیرانه زیستن را پاره کنیم.

در خاتمه آنکه مشاهده شده  عده ای سود جو از کتابهای تولید شده بوسیله آوای بوف سواستفاده نموده ودر مقابل در یافت مبالغی کتابها را در اختیار متقاضیان قرار میدهند که این موضوع با اهداف ما کاملا مغایر است.

هدف ما  در اختیار قرار دادن رایگان  تمام کتابهای صوتی و ممنوعه و کمیاب برای هموطنان داخل کشور است که به دلیل سانسور و ممنوعیت یا از لحاظ اقتصادی برای تهیه کتاب در مضیقه می باشند.

آوای بوف  با این تفکر که کشور ایران در طی دوره های متمادی در زیر یوغ مستبدین رنگارنگ و دور نگاه داشته شده از قافله فرهنگ و تمدن بشری و غرق شدن در منجلاب مذهب و خرافات، احتیاج مبرم به  رفرم و مبارزه فرهنگی برای بیرون آمدن از این منجلاب و پیوستن به قافله‌ی تمدن جهانی  دارد، بوجود آمد.

در طی سالهای گذشته با تمام مشکلات و موانع پیش رو، هزاران کتاب ممنوعه و سانسور شده بصورت صوتی و پی دی اف در اختیار علاقمندان و اقشار مختلف فارسی زبان در ایران و جهان قرار گرفته است.

در سال ۲۰۱۹ انتشاراتی آوای بوف در راستای کمک به نویسندگانی که به علت سانسور قادر به چاپ آثار خود در ایران نیستند،  اقدام به ثبت خود تحت عنوان انتشارات جهانی نمود که افتخار دارد در راستای عبور از سانسور و با هدف گردش آزاد اطلاعات برای ایرانیان داخل، بصورت رایگان در نشر  آثار سانسور شده اقدام و این آثار را ثبت جهانی نماید.

لذا از تمامی همراهان عزیز دعوت می شود اگر مسیرشان به گیوتین سانسور ج.ا خورده و سرخورده و ناامید از انتشار کتب و آثار خود شده اند یا کسی را می شناسند که در این مسیر قدم گذاشته، نشر آوای بوف با افتخار این فرصت را برای  ثبت و انتشار   فراهم نموده است.

و هموطنان خارج از کشور هم اگر می خواهند به طور نمادین کمکی در این راستا بنمایند می توانند بطور داوطلبانه به حساب آوای بوف واریز و یا با خرید کتاب ها،  در تداوم این امر خطیر فرهنگی ما را یاری کنند.

شیوه های کمک به گسترش فعالیت ها

  1

کمک از طریق آدرس پای پال 

paypal.me/AVAYEBUF

 

 

 2

کمک از طریق اجرای صوتی  کتاب ها  و ارسال به مجله 

از نویسندگان و گویندگان عزیز دعوت می شود تا برای گسترش فعالیت ها برای تبدیل کتاب ها به فرمت صوتی از طریق لینک های  زیر برای هماهنگی اقدام بفرمایند:

 

T.me/BUF_0

AVAYE.BUF@Gmail.com

 

 

 3

کمک از طریق معرفی  

 از تمامی فعالین و فارسی  زبانان که صاحب تریبون، مجله، سایت، صفحه، گروه ، کانال و هر ابزار دیگری هستند دعوت می شود تا با انتشار آدرس ها و معرفی فعالیت های ما در صفحاتشان در گسترش و شناساندن این فعالیت ها ما را یاری و همراهی کنند

 

4

کمک از طریق خرید کتاب ها در خارج از ایران

 

فارسی زبانان عزیز در تمام نقاط جهان می توانند با خرید کتاب های انتشارات آوای بوف از طریق لینک های زیر، ما را در تولید و پخش کتاب های رایگان بیشتر حمایت کنند:

لیست کتاب های قسمت فروش به مرور اضافه خواهند شد

لطفا با خرید کتاب های انتشارات آوای بوف از ما برای تولید و پخش کتاب های رایگان بیشتر حمایت کنید :

Google-Play_New-Logos2_books-1
خرید مجموعه کتاب های ما از گوگل پلی برای کمک به گسترش فعالیت ها

ــــــــــــ

209 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s