کتاب فایل PDF _ نقد قرآن _ دکتر سها

Naghde_Quran_www.avayebuf.wordpress.com

نقد قرآن (ویرایش دوم)
نوشته : دکتر سها

بی‌ شک کتاب نقد قرآن به قلم دکتر سها، یکی‌ از برترین آثار در زمینهٔ نقد قرآن است. با وجود گسترده بودن موضوعات مطرح شده در کتاب، ترتیب عناوین و نظم حاکم بر موضوعات، قابل درک و فهم بودن، نوشتار ساده و روان، ارائه استدلال و مدارک و شواهد علمی، بررسی‌ جزئی و موشکفانه، نگاه تیزبین نویسنده به نواقص و تناقضات و بیان دلایل منطقی‌ در نفی آنها که نشان از تسلط نویسنده دارد باعث استقبال خوانندگان از این کتاب شد.

نویسنده در ویرایش دوم کتاب با بسط و گسترش مطالب مطرح شده، در عین حال که عدم آسمانی و مقدّس بودن قرآن و اشتباهات فاحش آن را بیشتر نمایان می‌کند، با بیان دلایل بیشتر پاسخی به منتقدان ویرایش نخست کتاب نیز می دهد.اگر قرآن کتابی‌ آسمانی بود بی‌ شک می‌بایست خالی‌ از هر گونه ایرادات و شبهاتی و نواقصی بود که در مطالعه کتاب با آنها روبرو می شوید. احکام قضایی وحشیانه قرآن و اسلام، عدالت قضایی را نابود کرده است، استبداد سیاسی مطلوب قرآن، حقوق و آزادی‌های سیاسی را نابود کرده است و به طور خلاصه اسلام اعتقادی به حقوق بشر ندارد. قرآن کتابی‌ است سراسر خرافه و خطا و احکام بی‌ ارزش و نا معقول.

«با اعتقاد و احترام به آزادی بیان تمامی‌ دیدگاه‌ها (به جز آنهایی که شامل بد افزار باشند) تایید و منتشر می شوند. اما از دوستان تقاضامندم به جای فحاشی، تهمت و افترا و تهدید و تحقیر یکدیگر، تنها کمی شک کرده و تفکر کنید.»

دانلود فایل های PDF کتاب نقد قرآن

avaye-buf-telegram

6 comments

 1. سلام
  دیدگاههای مندج در کتاب نقد قرآن جدید نیست و بارها و بارها این شبهات بچه گانه پاسخ داده شده
  اگه کسی دنبال حقیقت باشه و تعصب نداشته باشه این کتاب رو به همراه پاسخ به شبهات اون میخونه و خودش قضاوت میکنه

  Like

  1. اگر منظور شما از کتاب قران است که کلام خدا نباید شبه داشته باشد ظاهرا این خدا این اندازه سواد و دانش فهم نداشته که سخنی بگوید که بندگان ضعیفش به آن ایراد نگیرند و از آن شبه در نیاد.

   Like

 2. سلام .
  بی تردید هرچند افراد بسیار زیادی به این مجموعه فوق العاده شما دسترسی ندارند و آشنا نیستند با این سایت اما قطعا برای افرادی که از این وب سایت استفاده کرده اند بسیار بسیار مصمر ثمر بوده اید. فکر نمیکنم هیچ کدام از کتاب ها به اندازه کتاب نقد قران دکتر سها برای ایرانیان روشنگر باشه . تقاضا دارم فایل صوتی این کتاب را هم تهیه نمایید . با سپاس فراوان

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s