کتاب صوتی دنگ شیائوپینگ 0 نویسنده : ازرا اف.فوگل

 

_Deng xiaoping_Wa_Eslahat_Dar_Chin_AVAYeBUF.Com

 

فرمت کتاب : فایل صوتی و پی دی اف 🎼💽📕

کتاب : دنگ شیائوپینگ (اصلاحات در چین)

نویسنده : ازرا اف.فوگل

 

ترجمه : میثم مهرمتین

انتشارات : نشر ثالث

چاپ یکم  : 1397

تعداد صفحات : 1024

تعداد فایل : 92 عدد فایل صوتی

مدت زمان : 57 ساعت 17 دقیقه

راوی : زهرا لسان دوست

موضوع : تاریخ , تاریخ چین , چین  , ریشه های انقلاب سیاسی , سرگذشتنامه , سیاست , حکومت روسای دولت چین،1944-1912م , حزب کمونیست چین , 

 

دنگ شیائوپینگ به صورت غریزی خصلت میهن پرستی داشت و به حزب کمونیست چین متعهد بود . حزب کمونیست الهام بخش دوستان و هم حزبی های دنگ به حساب می آمد . میهن دوستی در تمام ادوار زندگی و فعالیت های دنگ مشهود بود . از چهارده سالگی ، درست زمانی که امواج ناسیونالیسم کشور را در می نوردید در وجود او ریشه دوانده بود و در آن هنگام وی به عنوان یک شرکت کننده نوجوان دبیرستانی در خیابان های بخش گوئانگ ئان در تظاهرات خیابانی شرکت کرده بود . پنج سال بعد در فرانسه ، نا امید از کار طاقت فرسا در کارخانه و محیط کثیف آن ، که برای چینی ها اختصاص یافته بود از وعده و قول خود صرف نظر می کند و مجبور می شود فرصت مطالعه را به کناری نهد . بدین تربیت به شاخه فرانسوی حزب کمونیست چین می پیوندد . از آن زمان ، هفت دهه تا مرگش به عنوان یک کمونیست متعهد باقی ماند.

دنگ شیائوپینگ که رهبری او بر حزب کمونیست چین، آغازگر سیاست های درهای باز و اصلاحات در این کشور شد. نویسندۀ اثر پیش رو که به دنبال راهی برای کمک به مردم آمریکا در راستای فهم و شناخت کلید توسعۀ آسیا است، به پیشنهاد یکی از بهترین گزارشگران آمریکایی، دان اوبر دورفر، تصمیم می گیرد که کتابی دربارۀ دنگ، زندگی و فعالیت های این رهبر برجستۀ چینی بنویسد.

گزیده ای از کتاب
در شانگهای، کمیته مرکزی، در برآورده کردن درخواست دنگ مبنی بر انتقال به مرکز حزب که در جیانگشی واقع بود تعلل می کرد، اما با گذشت چند ماه آن ها با درخواست انتقال دنگ موافقت کردند. آن جا و در آن سوی کوهستان، نیروهای تحت امر مائو، بخش های متعددی را به تسخیر خود درآورده و مناطق امنی برای خود ایجاد کرده بودند. این پایگاه های کمونیستی به صورت خودمختار و به شکل مستقل اداره می شد و در این مناطق کمونیست ها دست به اصلاحات ارضی زده بودند. آن ها امیدوار بودند تا با تامین نیروهای نظامی و هنگامی که به حد کافی نیرومند شدند به نیروهای گومیندانگ و جنگ سالاران محلی هجوم ببرند. کمونیست ها منطقه ای به بزرگی چند صد مایل را در حد فاصل مناطق زیبا و تقریبا خالی از سکنۀ اطراف کوه های جینگ گانگ در ناحیه شمال غربی استان تا زمین های کشاورزی و دشت های پست جنوب شرقی در اختیار داشتند. بر اساس گزارشی که دنگ به بخش رویجین ارائه کرد، او به همراه همسر دومش به نام آ جین در اوت 1931 وارد آن ناحیه شد که در جنوب شرقی واقع بود.

 

 

 دانلود کتاب دنگ شیائوپینگ بصورت یکجا در یک فایل زیپ شده

 

 

دانلود کتاب بصورت پی دی اف

 

لینک کتاب در تلگرام

 

کمک به فعالیت های گسترده تر از طریق خرید کتاب ها

لیست کتاب های قسمت فروش به مرور اضافه خواهند شد

لطفا با خرید کتاب های انتشارات آوای بوف از ما برای تولید و پخش کتاب های رایگان بیشتر حمایت کنید :

کتابهای  آوای بوف در گوگل پلی  AVAYEBUFGOOGLE
کتابهای  آوای بوف در گوگل پلی  

ــــــــــــــ

Google-Play_New-Logos2_books-1

خرید مجموعه کتاب های ما از گوگل پلی  برای کمک به گسترش فعالیت ها

ــــــــــــ

lulu_logo_retina
خرید مجموعه کتاب های ما از سایت لولو برای کمک به گسترش فعالیت ها

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s