نسل کشی ایرانیان | Genocide of Iranians | جلد دوم | نویسنده حوریه قره داغی | نشر آوای بوف

نسل کشی ایرانیان | Genocide of Iranians | جلد دوم |نویسنده حوریه قره داغی | نشر آوای بوف


نسل کشی ایرانیان جلد دوم
2
حوریه_قره_داغینویسنده
978-87-93926-57-8شماره شابک
تاریخ_معاصر ,تاریخموضوع
نسیمراوی
آوای بوفنشر
530 صفحهتعدادصفحات
2021تاریخ انتشار
دانلود فرمت PDFدانلود فرمت PDF
دانلود صوتی
بصورت زیپ شده
دانلود فرمت صوتی

نسل کشی ایرانیان | جلد دوم |نویسنده حوریه قره داغی | نشر آوای بوف

نام کتاب : نسل کشی ایرانیان |جلد دوم

Genocide of Iranians

نویسنده : حوریه قره داغی

ناشر : #آوای_بوف

سال انتشار : 1400

ویراستار : قاسم قره داغی

شابک :ISBN:: 978-87-93926-57-8

کتاب_بوف 23

دسته بندی:

تاریخ #سیاسیی #تاریخ_معاصر

#کتاب_ممنوعه


کتاب ارزشمند و مستند نسل کشی یا هولوکاست ایرانی، اثری ارزنده از خانم دکتر حوریه قره داغی نویسنده، محقق، نقاش و پژوهشگر دینی می‌باشدکه در موضوع کشتار و قتل عام سازمان یافته ایرانیان در حکومت قرون وسطایی آخوندی نگاشته شده است.

جلد دوم کتاب “نسل کشی ایرانیان ” در رابطه با مذاکرات پشت پرده عوامل خمینی و آمریکائی‌ها، قول و قرار های آنها و حمایتها و ‌تضمین‌های آمریکائیان از خمینی برای بازگشت بی‌خطر به ایران می‌باشد. در این جلد به معرفی افسرانی پرداخته شده که از ماهها قبل، با نمايندگان خمینی در تماس بودند و بسیاری از آنان پس از باز‌گشت خمینی در حالی که هنوز دولت بختیار در قدرت بود، شبانه و با لباس شخصی به مقر خمینی می‌رفتند و با او بیعت می‌کردند. این افسران حتی در روز ورود خمینی به ایران برای جلوگیری از سوقصد و خطرهای احتمالی خمینی را از بهشت زهرا با هلی‌کوپتر هوانیروز به پایگاه امنی انتقال دادند تا به دور از چشم و ازدحام مردم به منزل امنی انتقال دهند.

avayebuf.com

در جلد دوم از کتاب نسل کشی مطالبی درباره‌ی کودتای ناموفق ارتش و کشته شدن فرمانده نیروی زمینی، تیمسار بدره‌ای، به دست عوامل CIA برای جلوگیری از کودتای احتمالی می‌خوانید.
و همچنین با گروهبان ارتش شاهنشاهی شمس‌علی تحیری، سردار فعلی سپاه که تیر خلاص‌زن مقامات ارتشی بود و اعدامها بوسیله جوخه‌های آتش تحت امر او انجام می‌شد، آشنا می‌شوید. محاکمات بعضی از وزرا و مقامات لشکری و جرائم نسبت داده شده به آنها و دفاعیاتشان بررسی شده‌است. همچنین با چگونگی دستگیری هویدا و دفاعیاتش در دادگاه و شیوه ی به خاک سپاری نخست وزیر ۱۳ ساله شاه مطلع می شوید. نخست وزیری که بهشت زهرا، قبرستان بزرگ پایتخت را چند سال قبل اقتتاح نموده بود ولی آخوندهای مرتجع و کوته فکر اجازه دفنش در این قبرستان را ندادند و جسدش، بعد از سه ماه در سردخانه پزشکی قانونی، سر انجام ناشناس به خاک سپرده شد. سرنوشت تلخ زنی را می‌خوانیم که اولین وزیرِ زن در تاریخ ایران بود و به طرز فجیعی کشته‌شد و مرده‌شوی‌های غسالخانه بهشت زهرا از شستن او، سرباز زدند.
‌و در نهایت کتاب با ماجرای قول و قرارهای رئيس ساواك رژیم شاه با آخوندها و دستگیری و اعدام رحیم‌علی خرم، سرمایه دار معروفی که بخاطر نزدیکی با مادر شاه، ره صد ساله را یک شبه پیموده بود، به پایان می‌رسد.
جلد سوم کتاب با معرفی، زندگینامه و اسناد بازجویان و قربانیان بیدادگاههای جمهوری اسلامی ادامه پیدا خواهد کرد…


آمار تعداد اعدامی ها وکشته شدگان در ایران در چهل و دو سال قدرت یافتن جمهوری اسلامی بدرستی معلوم نیست، ولی بر پایه تحقیقاتی که انجام گرفته و بر اساس آمار و ارقامی که جمع آوری شده است، تعداد اعدام ها از سال ۵٧ تا ٩٧ بیش از ۶١ هزار نفر برآورد شده‌است، بسیاری از این اعدامی ها بخصوص اعدامی های سال ۶۷ متعلق به گروههای چپ گرا در بیش از یکصد گور دسته‌جمعی نظیر خاوران، در سراسر کشور مدفون شده‌اند.
تاریخ ایران جنگ ها و نسل کشی ها و جنایت‌های بسیاری را شاهد بوده،که تماما بوسیله نیرو های خارجی مهاجم چون اعراب و مغولان و ترکان صورت گرفته‌است، ولی جنایاتی بدین وسعت آن هم توسط حاکمان به ظاهر ایرانی که همراه سکوت مجامع بین المللی صورت بگیرد کاملا بی سابقه است.
کشتار و قتل عامی که در آن دنیا ساکت ماند و تنها نظاره گر این کشتار بودند و فقط به چند قطعنامه بسنده کردند،
مردمی که در سکوت کامل جهانی بوسیله حکام جابر و متحجر یا بصورت گروهی اعدام شدند و یا با احکام مجازات قرون وسطایی چون قطع دست، پا و سنگسار روبرو گردیدند. نویسنده این اثر با تلاشی قابل تقدیر به ثبت جنایاتی پرداخته‌است که هم جنبه دینی داشته و هم به نوعی تصفیه حساب سیاسی محسوب میشود.
جلد اول این کتاب نگاهی گذرا به تاریخ ایران از انقلاب مشروطه تا انقلاب ضد سلطنتی ۵۷ دارد، که بیشتر به نقش روحانیون و تاثیر آنها بر سیاست های کشور پرداخته و به سازمان یافتن مخفی آنها برای بدست گرفتن قدرت اشاره ‌دارد.
در این اثر، جنایات روحانیون حاکم، قبل از رسیدن به قدرت نیز بررسی شده و از جنایاتی پرده برمیدارد که برای مردم ناشناخته است. از جنایت‌های ثبت شده این جلادان، قتل مصطفی خمینی و امام موسی صدر و فاجعه سینما رکس آبادان و جنایت رستوران خوانسالار را می توان برشمرد. در این کتاب با حفظ امانت داری تاریخی به معرفی زندگی قربانیان پرداخته و زندگی و شرح حال عاملین این جنایات و حکام شرع و شکنجه گران و قضات صادر کننده‌ی احکام نیز زیر ذره‌بین قرارگرفته‌است. بررسی این جنایات و تاباندن نور بر سیاهکاریهای این جنایتکاران حداقل کاری است که برای قربانیان و خانواده‌هایشان و فراموش نشدن این جنایات می‌توان انجام داد.
زحمات این بانوی مبارز در زنده نگهداشتن نام قربانیان و مبارزان اعدام شده قابل تقدیر است، چون فراموش شدن این جنایات خیانتی به قربانیان و همچنین دلیلی در تکرار آن و فرار مرتکبین این جنایتها می‌باشد.
نسل کشی ایرانیان کتابی در ثبت جنایات روحانیون حاکم بر ایران است. این کتاب بر پایه مستنداتی نوشته شده که به نوعی دادخواهی و اعلان جرم علیه جنایتکاران حاکم برمیهن است، جانیانی که در طی ۴۲ سال گذشته با سیاست النصر بالرُعب آرامش و سکوتی قبرستانی را در کشور حاکم کرده و با کشتاری بیرحمانه‌، هزاران مخالف فکری و دگر‌اندیش را سبوعانه قتل عام کرده‏ اند. برگ برگ کتاب دادخواستی است علیه اولیگارشی حاکم بر ایران و حکمرانانی که بعضا تحت تعقیب مراجع قضایی بین‌المللی و اینترپُل هستند و گروهی با اتهام جنایات جنگی تحت پیگرد و عده ای بخاطر نسل کشی و جنایت علیه بشریت تحت تعقیب اند .نظام جمهوری اسلامی از جهات مختلف متهم به نقض حقوق بشر است، این اتهامات در برخی موارد جنبه مذهبی دارد ودر برخی جنبه سیاسی و گاه هردو. تک تک این جنایات باید ثبت شده و به دادگاه های صالحه ارائه گردد .
جلد اول کتاب در مورد چکونگی قدرت یافتن روحانیون و قتل های خاموش قبل از انقلاب است، جلد های بعدی کتاب شرح حال زندگی و مرگ هزاران قربانی و معرفی عامران و دست اندر کاران این جنایات و افشای قضات و حکام شرعی است که این احکام را صادر نمودنداین کتاب از جنایات سازمان یافته و خارج از سیستم قضایی که به نوعی تقلیدی است از دیکتاتورهای امریکای لاتین در حذف مخالفین . پرده برمیدارد.
این اثر را به نوعی میتوان دائره المعارف جنایات جمهوری اسلامی نامید.
از خانم قره داغی قبلا کتابی با نام «نقش بتان» که به معرفی نقاشی های جنجالی این بانوی مبارز پرداخته، به چاپ رسیده‌است. نقاشی هایی که بازتاب رنج و درد جامعه است و نگاهی انتقادی به مذهب و خرافات دارد، یکی از آثار این هنرمند به نام تابلو» فاطمه» مورد انتقاد شدید مراجع دینی قرار گرفته و فتوایی برای مجازات نقاش به جرم توهین به مقدسات صادر کردند.

دانلود کتاب نسل کشی ایرانیان |جلد دوم با فرمت PDF

دانلود صوتی بصورت زیپ شده

لینک جلد اول :

دسترسی به کتاب در  Google Play

دسترسی به کتاب در  Google Books

http://books.google.com/books/about?id=d98mEAAAQBAJ

لطفا با خرید کتاب های انتشارات آوای بوف از ما برای تولید و پخش کتاب های رایگان بیشتر حمایت کنید :

amazon
خرید مجموعه کتاب های ما از سایت آمازون برای کمک به گسترش فعالیت ها
AVAYEBUFGOOGLE

کانال آوای بوف در تلگرام

22 comments

  1. درایران کتاب را کجا بخریم یا بهتر لگویم نحوه کتاب کاغدیرا راهنمایی فر مایید بسیار ممنونم

    Like

  2. با درود. در ایران زندگی میکنم و امکان کمک مالی برایم نیست. فقط میتوانم سایت شما را تا جایی که ممکن است انتشار دهم.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s